Zvárač / Švajčiarsko

INFORMÁCIE O PRACOVNOM MIESTE

Ponúkaný plat (brutto): 32 – 34,50 CHF/hod.

Termín nástupu: priebežne počas celého roka

Druh pracovného pomeru: dočasné zamestnanie s možnosťou získania zmluvy na TPP

NÁPLŇ PRÁCE

  • zváranie rôznymi metódami (TIG/WIG, MIG/MAG);
  • príprava a čistenie materiálu pred zváraním, rezanie kovových materiálov, vyrovnanie a úprava zvarov (brúsenie, …);
  • potrebné platné certifikáty;
  • znalosť čítania technickej dokumentácie;
  • dobrá priestorová predstavivosť;
  • prípadné zváranie cez zrkadlo;
  • práca v dielni, resp. na montáži.

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

Požadované vzdelanie

  • stredoškolské bez maturity
  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

  • nemecký jazyk na úrovni min. mierne pokročilý (potrebné znalosť u každého jedného uchádzača)

Vodičský preukaz

  • skupina B
  • odporúčame mať k dispozícii vlastné auto

Požadovaná prax

  • ideálne 3 roky za posledných 5 rokov
  • resp. vyštudovaný v odbore s praxou min. 2 roky

OSTATNÉ

Iné výhody

  • nepretržitý servis počas celého pôsobenia vo Švajčiarsku;
  • zabezpečíme povolenie, ubytovanie, …
  • po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov;
  • zamestnanie priamo pod švajčiarskym zamestnávateľom (švajčiarska pracovná zmluva);
  • výhody sociálneho systému (rodinné prídavky, …);
  • bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov;
  • možnosť mimoriadnych záloh

Ubytovanie

  • vybavené ešte pred odchodom do Švajčiarska; cena ubytovania závisí od miesta pôsobenia; pohybuje sa v rozmedzí od 600 do 900 CHF/mes.

Pracovný čas

  • pracuje sa 8-9 hod./denne; 5 dní v týždni; po dohode možnosť nadčasov a práca cez víkend

KONTAKT

Tel.: +421 948 538 005

e-mail: office@dreamjobs.sk