REFERENCIE

Peter T. / Ružomberok

Pre tých, ktorí hľadajú dobrú agentúru, by som chcel odporučiť agentúru Dream Jobs. Táto agentúra patrí k jedným z mála spoľahlivých a korektných agentúr.
Poďakovanie patrí predovšetkým p. Klepáčovi a to za rýchle nájdenie zamestnania, ochotu komunikovať aj cez víkendy a celkový jeho prístup. Takže spoluprácu s touto agentúrou určite odporúčam.

Norbert Z. / Čierny Balog

S Vašou firmou a spoluprácou som bol veľmi spokojný, čo bolo dohodnuté, to platilo a čo som potreboval nad rámec ste mi všetko vybavili. Chcel by som poďakovať aj pani Mgr.Dubivskej za veľmi seriózny a starostlivý prístup. Ďakujem a teším sa na budúcu spoluprácu.

Peter B. / Jánovce

Dobrý večer, pán Klepáč. Potešenie a poďakovanie je v prvom rade z mojej strany. Pretože nebyť Vás a Vašej spoločnosti možno do dnes by som nevedel o práci vo Švajčiarsku nič. Čo sa týka sprostredkovania práce sám som tomu neveril, že sa to podarí, pretože neboli ste prvá spoločnosť cez ktorú som to skúšal. Čo sa týka služieb a informácii, tak tie boli vždy včas a na pravom mieste. Veľké poďakovanie patrí aj pani Dubivskej a som rád, že sa veci dotiahli až do konca. Ešte raz srdečná vďaka.

Aleš P. / Ústí nad Labem

Výborná komunikace a vše podle dohody s panem Klepáčem. Všem mohu jen doporučit.

Michal Ž. / Šumperk

Dobrý den, pán Klepáč. S agentúrou Dream Jobs s.r.o. jsem úplně maximálně spokojen.

Jozef L. / Čakajovce                                                                                                   

Vážený pán Klepáč, ďakujem za Vaše kladné hodnotenie našej spolupráce a tiež ďakujem Vám, ale i celej Vašej agentúre a to nielen za sprostredkovanie práce a ubytovania, ale aj za posielanie potrebných informácii a starostlivosť počas celého môjho pobytu vo Švajčiarsku. Teším sa na ďalšiu skvelú spoluprácu s Vašou agentúrou.

Peter M. / Vyšná Šebastová

Dobrý večer, touto cestou chcem poďakovať spoločnosti Dream Jobs s.r.o. a hlavne Ing. Klepáčovi, ktorý profesionálne a promptne vybavil a zabezpečil prácu a ubytovanie vo Švajčiarsku so všetkými náležitosťami. Dostal som naozaj všetky potrebné informácie a pokyny. Dream Jobs s.r.o. môžem vrele odporúčať každému, kto si hľadá prácu vo Švajčiarsku. S Dream Jobs, s.r.o. a pánom Klepáčom to naozaj funguje. Maximálna spokojnosť z mojej strany.

Ďalšie referencie nájdete aj na našej facebook stránke. 

Dream Jobs na Facebooku