MIESTO PRÁCE

Švajčiarsko (upresnené v závislosti od pracovnej ponuky)

NÁPLŇ PRÁCE

–  rezanie, ohýbanie, zvarovanie rúr (zváranie plameňom, elektrickým oblúkom, autogénom), rezanie závitov závitnicou atď.,

– vysekávanie otvorov do stien, stropov, podláh,

– montáž, demontáž a oprava vykurovacích telies,

– skúška tesnosti jednotlivých potrubí,

– znalosť čítania technickej dokumentácie

PRACOVNÝ POMER

Hlavný pracovný pomer

TERMÍN NÁSTUPU

Priebežné prijímanie uchádzačov počas celého roka

PLATOVÉ PODMIENKY

30 – 35 CHF / hod. / brutto

INÉ VÝHODY

– nepretržitý servis počas celého pôsobenia vo Švajčiarsku,

– vysoká kvalita administratívnych služieb pre zamestnancov,

– zabezpečíme pracovné povolenie, ubytovanie, povinné zdravotné poistenie vo Švajčiarsku,

– zamestnanie dlhodobého charakteru priamo pod švajčiarskym zamestnávateľom,

– po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov,

– obdržíte od nás ZADARMO podklady na uľahčenie fungovania vo Švajčiarsku,

– bezplatné spracovanie podkladov pre získanie rodinných prídavkov,

– výhody sociálneho systému (rodinné prídavky a pod.)

PRACOVNÝ ČAS

– pracuje sa 8-9 hod. / denne

– sobota, nedeľa, sviatky voľné (po dohode so zamestnávateľom možnosť nadčasov)

DOPRAVA, VODIČSKÝ PREUKAZ

Individuálna, skupiny B

UBYTOVANIE

– zabezpečené a zaplatené pred vycestovaním, následne sa strháva so mzdy, resp. možnosť týždennej platby

– cena ubytovania závisí od miesta pôsobnosti a požiadaviek uchádzača. Pohybuje sa v rozmedzí od 500 do 950 CHF.

POŽADOVANÉ VZDELANIE

Vyučený v odbore

Stredné odborné s maturitou

Úplné stredoškolské s maturitou

Vyššie vzdelanie

POŽADOVANÁ PRAX

Viac ako 3 roky v danom odbere

Viac ako 2 roky (vyštudovaný v danom odbore)

POŽIADAVKY NA UCHÁDZAČA

– nemecký jazyk na úrovni mierne pokročilý – bude dodatočne preverené !

– osobný automobil podmienkou,

– veľká výhoda znalosti čítania technickej dokumentácie,

– samostatnosť,

– flexibilita,

– precíznosť